Yüksek elektrik faturasına son

0
175

Tüketiciye en uygun elektrik tedarikçisini ve tarifesini bulmak üzere hayata geçirilen, Garantipartners’ın desteklediği Seçelektrik, tüketicilerin zamlardan etkilenmeyeceği, kullandığı elektrik miktarından fazlasını ödemeyeceği, faturası ile elektrik tüketim miktarının doğru şekilde eşleştiği tarifeye ulaşması için çalışıyor. Kullanıcılar, secelektrik.com’dan teklif alarak kendilerine en uygun tarifeyi buluyor ve elektrik tedarikçilerini değiştirebiliyor.

Tüketicilerin, elektrik tüketim profillerine göre tedarikçiler tarafından oluşturulmuş olan indirimli elektrik tekliflerini görüntüleyerek kendilerine en uygun tedarikçiyi seçebilecekleri bir online karşılaştırma platformu olan Seçelektrik, yüksek gelen elektrik faturasıyla baş edemeyen kullanıcılar için oldukça pratik bir alternatif.

Kullanıcılar secelektrik.com’a girerek Seç-Man yardımıyla kendilerine en fazla avantaj sağlayan tarifeyi ve tedarikçiyi buluyor.
secelektrik.com ve Samsung’un iş birliği sayesinde ise tüketiciler indirimlerini Samsung mobil telefonlarda hediye çeki olarak alabiliyorlar.Seç-Man’den ucuz elektriğe ulaşma tavsiyeleriSeçelektrik’in bir üyesi olan Seç-Man, kullanıcılara elektik tarifeleri, elektrik faturasının nasıl hesaplandığı, tasarruflu elektrik kullanımı, maliyetleri azaltılmış, ucuz elektrik faturaları konularında bilgi veriyor. Kişilere harcadıkları elektrik miktarına en avantajlı elektrik tarifesini buluyor. Seç-Man, tüketicilerin elektrik kullanım alışkanlığını analiz ediyor, sonrasında tedarikçilerin farklı tarifelerine bakıp indirimli elektrik tarifelerini belirliyor. (hurriyet)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.