Tolga Çevik dönüyor (10. yıla özel Tolgshow)

0
77
tolga-cevik-donuyor-10-yila-ozel-tolgshow,BqgZIOtyhEqDF7EphHhYlg

‘Arkadaşım’ karakteri ile milyonları güldüren Tolga Çevik sahnede artık bir klasik haline gelen oyununun 10’uncu yılında izleyicinin karşısına yeni sürprizlerle çıkıyor.

 Bugüne kadar ‘Yönetmen’in bitmek bilmez ve çoğu zaman absürt isteklerini yerine getirmeye çalışan ‘Arkadaşım’ yenilenen konsept ile izleyiciyle buluşuyor.

Tolga Çevik “Sahneye çıktığımızda biz de ne yapacağımızı bilmiyoruz. O andaki ruh halimiz, ortam ve izleyicinin katılımı oyuna şekil veriyor. Elimizde tek satır olmadan 2.5 saatlik bir dünya kuruyoruz. 10 yılı bitirdik ve seyircinin ilgisi her yıl katlanarak arttı. Arkadaşım’a arkadaşlık ettikleri için her birine teşekkür ederim” derken, Tolgshow’un kadrosunda her zamanki gibi ‘Gizemli Yönetmen’ Fırat Parlak ve ‘Minik Müzisyen’ Özer Atik de yer alıyor.

İnteraktif ve doğaçlama yeni çalışma Tolgshow’un yeni adresi ise Zorlu Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi oluyor. 27 Kasım’da gerçekleşecek ilk gösterinin biletlerinin tükenmesinin ardından 30 Kasım için biletler satışa çıktı.

tolgshow-afis,-pwrblZbIE-npAdbfzA9hg
NTV

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.