Ezgi Mola’dan Hollywood Yıldızının Fotoğrafına Müstehcen Yorum

0
49
ezgi-den-hollywood-yildizinin-fotografina

ezgi-den-hollywood-yildizinin-fotografina

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Ezgi Mola, Hollywood yıldızı Dwayne Johnson’ın elinde şeker tuttuğu fotoğrafın altına yaptığı yorumla herkesi şaşırttı.

Oyuncu Ezgi MolaJason Statham‘ın ardından rotasını Hollywood‘un aksiyon dozu yüksek filmlerinde rol alan Dwayne Johnson‘a çevirdi.

SOSYAL MEDYADAN TAKİBE ALDI

Hayranı olduğu oyuncunun ikinci kez baba olacağını öğrendikten sonra Mola yüzünü başka bir Hollywoodstarına The Rock (Kaya) lakabıyla tanınan Dwayne Johnson‘a çevirdi. Johnson’u takibe alan Ezgi Molatakibe aldığı yeni aksiyon yıldızına instahikaye kısmından mesaj göndermeyi de ihmal etmedi.

“KENDİSİ ÇOK HOŞ”

Keyifli olduğu her halinden belli olan Mola şunları söyledi: “Az önce Instagram‘da birini takibe aldım. Adı The Rock (Kaya), kendisi çok hoş! Buradan ona minik bi meyaba demek istiyorum…”

EZGİ’DEN MÜSTEHCEN YORUM

Güzel oyuncu, ‘Rock’un bir dergi için yaptığı kapak çekimi fotoğrafına “Herkesin tuttuğu kendine” şeklinde şaşırtıcı bir yorumda bulundu. Söz konusu karede; Dwayne Johnson, elinde tuttuğu şekerle objektife gülümserken görülüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.